drugi razred

Spisak  učenika  II a  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik:  JASNA ALAGIĆ, prof.

1.    Baltić Belma
2.    Begić Dženis
3.    Čajić Ermin
4.    Čausević  Maida
5.    Čaušević Kenan
6.    Ćehic Alisa
7.    Dautović Adelisa
8.    Dautović Smail
9.    Dervić Amila
10.    Fazlić Jasmin
11.    Grošić Nedžma
12.    Hadžić Jasmina
13.    HrnjicaNudžejma
14.    Hujić Selma
15.    Husić Vanesa
16.    Isaković Ajla
17.    Kurtović Armina
18.    Lonić Sinalda
19.    Majetić  Samra
20.    Memić Damir
21.    Mešić Almira
22.    Muranović Almedin
23.    Murić Nejra
24.    Pjanić Sajma
25.    Puškar Lejla
26.    Seferagić Lejla
27.    Selimović Nejra
28.    Suljić Sara
29.    Šahinović Sumeja
30.    Šekić Medina


Spisak  učenika II b  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: DEDIĆ REFIKA, prof.
    

1.    Abdijanović Harisa
2.    Ahmetašević Merisa
3.    Ahmetašević Sabina
4.    Alukić Lejla
5.    Bajrić Nermina
6.    Burzić Musa
7.    Čelebić Samra
8.    Ćufurović Inea
9.    Dervić Zerina
10.    Duraković Zlata
11.    Galijašević Lejla
12.    Grošić Mejra
13.    Halkić Ilma
14.    Jašarević Aldijana
15.    Jašarević Asmir
16.    Jašarević Jasmina
17.    Kržalić Edin
18.    Kuduzović Ajla
19.    Liđan Adem
20.    Porčić Melisa
21.    Sadiković Anita
22.    Sedić Tarik
23.    Seferagić Amar
24.    Selimović Nirvana
25.    Spahić Adela
26.    Sušić Elmin
27.    Šahbazović Adna
28.    Šahinović Fatima
29.    Tijanović Arijana
30.    Zulić Dženana

Spisak  učenika  II c  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: IRMA TOROMANOVIĆ, prof.

1.    Bečić Maida
2.    Behrić Aldijana
3.    Bešić Emina
4.    Čelebić Sadina
5.    Ćenanović Hana
6.    Dizdarević Admir
7.    Dizdarević Elma
8.    Džaferović Amel
9.    Hammami Adela
10.    Hasić Dženeta
11.    Imamović Hana
12.    Karabegović Lejla
13.    Kardašević Edin
14.    Kličić Džejlana
15.    Kličić Elvisa
16.    Kovačević Šejla
17.    Kozlica Selma
18.    Mahmutović Hana
19.    Mujnović Ajla
20.    Mujnović Ermana
21.    Omeradžić Alem
22.    Pandzić Murisa
23.    Ramaj Anesa
24.    Rekić Majda
25.    Skalić Ajla
26.    Šahinović Vedad
27.    Šakanović Adalina
28.    Šarić Ajla
29.    Šehić Anes
30.    Vesković Amila


Spisak  učenika  II d  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik: SEJDIĆ ELVIRA, prof.

1.    Aldžić Elhamna
2.    Alibegović Sandi
3.    Bajrektarević Harisa
4.    Balić Enver
5.    Bekonjić Kerima
6.    Čataković Ajla
7.    Ćehic Ajla
8.    Ćejvanović Aida
9.    Delić Redžepagić Nermin
10.    Dizdarić Ajdin
11.    Dželalagić Anes
12.    Emrulović Harun
13.    Hadžić Emina
14.    Halavać Ajla
15.    Hodžić Emir
16.    Jusić Emina
17.    Kanurić Kenan
18.    Kovačević Azra
19.    Kuduzović Amela
20.    Mulalić Ilhana
21.    Nuhić Ilma
22.    Poprženović Haris
23.    Porobić Fatima
24.    Rekić Irhad
25.    Sarkić Emir
26.    Sulejmanović Ela
27.    Šakanović Admira
28.    Šarić Lejla
29.    Šarić Sejla
30.    Velagić Ajla
31.    Velić Emira


Spisak  učenika  II e  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednik:  ALIJAGIĆ AIDA, prof.

1.    Alagić Enio
2.    Bajric Amina
3.    Bašanović Dženita
4.    Bećirspahić Ibrahim
5.    Civić Dženisa
6.    Delalić Ajla
7.    Dizdarić Edina
8.    Džaferović Ema
9.    Gacic Fatima
10.    Hodžić Arijana
11.    Jašaragić Amar
12.    Kajtezović Belma
13.    Kanurić Amra
14.    Kličić Belma
15.    Kličić Fatima
16.    Kličić Lejla
17.    Mahmutagić Aida
18.    Mehulić Jasmina
19.    Mujak Merisa
20.    Mujnović Indira
21.    Musić Rijada
22.    Nuhanović Saud
23.    Puškar Almira
24.    Rahmanović Ekrem
25.    Ramulić Aida
26.    Seferović Fuad
27.    Vojić Mirza


Spisak  učenika  II f  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje:  hemijski  tehničar općeg  smjera
Razrednik: ŠARGANOVIĆ NERMA, prof.

  1. Alijagić Aldina
  2. Bećirspahić Ajla
  3. Begulić Enisa
  4. Čelebić Sanela
  5. Kahrić Alemdar
  6. Karabegović Hana
  7. Kurjaković Sara
  8. Kurtović Elmedina
  9. Kurtović Sabina
  10. Malkoč Ahmed
  11. Muhić Saira
  12. Mujčić Ajla
  13. Nadarević Ajla
  14. Ramulić Ajla
  15. Šakonjić Esma
  16. Zulić Medina
  17. Redžić Sara
  18. Duraković Sebila
  19. Dizdarević Nejra

 

 

1.       Alijagić Aldina

2.       Bećirspahić Ajla

3.       Begulić Enisa

4.       Čelebić Sanela

5.       Kahrić Alemdar

6.       Kapić Melisa

7.       Karabegović Hana

8.       Kurjaković Sara

9.       Kurtagić Amela

10.   Kurtović Elmedina

11.   Kurtović Sabina

12.   Malkoč Ahmed

13.   Muhić Saira

14.   Mujčić Ajla

15.   Nadarević Ajla

16.   Ramulić Ajla

17.   Šakonjić Esma

18.   Zulić Medina

19.   Redžić Sara

20.   Duraković Sebila

21.   Dizdarević Nejra