Treći razred

Spisak  učenika  III a  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Baković Razija


1.    Alibabić Zerina
2.    Alibegović Harisa
3.    Budimlić Advan
4.    Čavkić Adnan
5.    Čelebić Sandra
6.    Ćoralić Mirzet
7.    Dedić El-Hana
8.    Emrić Zejnudin
9.    Halavać Jasmina
10.    Husarević Ema
11.    Husić Sumeja
12.    Kekić Zerina
13.    Kovačević Nejra
14.    Lelić Amra
15.    Lelić Jasmina
16.    Mehtić Šaban
17.    Mahmutović Ena-Skopljak
18.    Mehić Selmina
19.    Mešić Azra
20.    Muhić Fahreta
21.    Mušinović Aida
22.    Nadarević Aida
23.    Okanović Jasmina
24.    Osmančević Ajla
25.    Račić Admira
26.    Rekić Hana
27.    Rekić Lejla
28.    Sedić Naila
29.    Skalić Sara

Spisak  učenika  III b  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Delić Rejhana

1.    Begić Adnan
2.    Čavkić Amar
3.    Ćehić Aida
4.    Duraković Sinanudin
5.    Džajić Nadina
6.    Ferizović Emina
7.    Grozdan Neira
8.    Hasić Vildana
9.    Hodžić Adna
10.    Kolaković Emina
11.    Kovačević Sureja
12.    Kurtović Elma
13.    Lulić Emina
14.    Ljubijankić Amina
15.    Majetić Amina
16.    Muharemagić Lejla
17.    Muzaferović Sakib
18.    Osmanagić Džana
19.    Osmančević Elma
20.    Pajić Lejla
21.    Pečenković Reana
22.    Pehlić Senaid
23.    Pepić Elzan
24.    Pepić Elzana
25.    Prošić Sajra
26.    Rošić Belmin
27.    Šepić Adis
28.    Šušnjar Ahmet
29.    Toromanović Dženis
30.    Topić Sara

Spisak  učenika  III c  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Dizdarević Šemsudin

1.    Alibabić Arnela
2.    Arnautović Amila
3.    Begić Amel
4.    Begić Nerina
5.    Ćehić Ajdin
6.    Dedić Davud
7.    Dedić Medina
8.    Džakulić Amra
9.    Džehverović Hana
10.    Ekić Ajla
11.    Gorinjac Edina
12.    Halilagić Lejla
13.    Hasić Harun
14.    Haščić Aida
15.    Horozović Lejla
16.    Huseini Emrah
17.    Hušić Emina
18.    Kurtović Aldin
19.    Miljić Miloš
20.    Mešić Senad
21.    Mujagić Naida
22.    Mujanović Sedika
23.    Mušić Elma
24.    Osmankić Erna
25.    Pašagić Emir
26.    Sefić Jasmin
27.    Šakinović Selma


Spisak  učenika  III d  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razredni  starješina: Brčić Halilagić Vinka

1.    Alić Elma
2.    Aljić Amina
3.    Babić Alvedin
4.    Balićevac Amar
5.    Bećirević Ajdin
6.    Begić Elma
7.    Budimlić Ajdin
8.    Čajić Ismet
9.    Čović Fatima
10.    Dervić Adil
11.    Đulić Selima
12.    Felić Ajla
13.    Grošić Emin
14.    Hadžalić Daira
15.    Hadžipašić Mirzeta
16.    Hodžić Irma
17.    Husić Majda
18.    Karabegović Amela
19.    Mahić Rijad
20.    Miljković Emina
21.    Mujnović Rizah
22.    Porić Šejla
23.    Prošić Sanda
24.    Rožić Ilma
25.    Sabitović Samra
26.    Selmanović Amar
27.    Skalić Harun
28.    Šahinović Amrudina
29.    Talić Nejra


 Spisak  učenika  III e  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: farmaceutski tehničar
Razredni  starješina: Kozlica Fuad


1.    Abdić Selma
2.    Alagić Merjema
3.    Balić Anita
4.    Bećirspahić Elma
5.    Begić Nermina
6.    Dizdarević Amina
7.    Dizdarević Nadija
8.    Dolić Armana
9.    Fajić Almina
10.    Halkić Ebubejda
11.    Handanović Azra
12.    Hrnjica Azira
13.    Kečanović Adna
14.    Kličić Ajla
15.    Mehmedović Ismaila
16.    Mesić Anesa
17.    Mešić Senija
18.    Mulalić Amina
19.    Pašalić Lejla
20.    Prošić Minela
21.    Redžić Mirvana
22.    Sedić Maida
23.    Selimović Eldar
24.    Selimović Selma
25.    Šabić Dženis
26.    Šahinović Lejla
27.    Šarić Erna
28.    Štulanović Šejma
29.    Šušnjar Amela
30.    Šušnjar Jasmina
31.    Topić Jasmina

Spisak  učenika  III f  školske 2016/17. godine
Stručno  zvanje: hemijski tehničar biotehnološkog smjera
Razredni  starješina: Dizdarić Muzafera

1.    Bajrić Zinedin
2.    Baltić Delila
3.    Baltić Fatmira
4.    Čajić Mirsada
5.    Ćehić Ajla
6.    Ćehić Jasmina
7.    Dervišević Mustafa
8.    Durić Amela
9.    Hasanagić Merjema
10.    Hadžić Dino
11.    Huskić Anel
12.    Hukić Selma
13.    Lelić Azra
14.    Ljubijankić Elvedina
15.    Marić Tamara
16.    Muratović Sara