Četvrti razred

Spisak  učenika  IV a  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednica: SENADA MURTĆ, prof

1.    Alibabić Arnela
2.    Alijagić Ferid
3.    Alivuk Samanta
4.    Behrem Ines
5.    Burzić Isa
6.    Ćenanović Faris
7.    Dizdarević Lejla
8.    Dželalagić Sara
9.    Fatkić Ajla
10.    Fileković Hasib
11.    Halilagić Dženan
12.    Kovačević Saira
13.    Mahmić Amra
14.    Malkoč Džejlana
15.    Midžić Azra
16.    Murić Aida
17.    Nuhanović Emina
18.    Nuhanović Lejla
19.    Oraščanin Dženeta
20.    Pašić Tarik
21.    Piralić Amel
22.    Poprženović Avdo
23.    Prošić Jasmina
24.    Rošić Maida
25.    Spahić Haris
26.    Sumbuljević Medin
27.    Sumbuljević Rejhana
28.    Tahirović Arman
29.    Topalović Dženisa
30.    Topić Adna
31.    Toromanović Lejla


Spisak  učenika  IVb  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednica: Safeta Todorovac, prof

1.    Bolić Nejra
2.    Bužimkić Adna
3.    Čelebić Ismeta
4.    Čović Sallhudin
5.    Dedić Dževad
6.    Delić Sanela
7.    Dizdarić Mustafa
8.    Emrić Dženana
9.    Eškić Dženan
10.    Fatkić Nejra
11.    Franjić Stipe
12.    Hrustanović Nedim
13.    Jašarević Emin
14.    Kovačević Šeherzada
15.    Kozlica Hamada
16.    Kučuković Almir
17.    Mahmić Emsada
18.    Midžić Adnan
19.    Midžić Ajla
20.    Mustedanagić Dženeta
21.    Nazić Jasmina
22.    Nuhanović Hase
23.    Omeragić Velid
24.    Pečenković Salem
25.    Softić Emir
26.    Šakanović Azra
27.    Šekić Amar
28.    Šekić Senada
29.    Šišić Damir
30.    Zećirević Dženana

Spisak  učenika  IVc  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednica: SADINA HRNJICA, prof

1.    Alagić Elma
2.    Alijagić Arijana
3.    Anušić Marija
4.    Beganović Majda
5.    Begić Sandi
6.    Dautović Adi
7.    Dervišević Adema
8.    Dizdarić Dino
9.    Elezović Amar
10.    Fazlić Derviša
11.    Hadžić Adnan
12.    Harbaš Nađa
13.    Hodžić Emina
14.    Hodžić Husein
15.    Jušić Hidajet
16.    Kadirić Haris
17.    Kekić Ehlimana
18.    Kudić Arman
19.    Mešić Elmira
20.    Muminović Armin
21.    Mušedinović Azra
22.    Nadarević Amela
23.    Suljanović Hana
24.    Šabić Selma
25.    Šundrić Elma
26.    Tatić Enes
27.    Vukalić Amina

Spisak  učenika  IVd  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: medicinski  tehničar
Razrednica: Almir Šiljdedić, prof

1.    Agičić Erna
2.    Arnautović Demir
3.    Bećirspahić Adna
4.    Begić Samra
5.    Bosnić Dženeta
6.    Beganović Merhunisa
7.    Čaušević Dijana
8.    Ćehić Harun
9.    Dedić Esad
10.    Delić Rifet
11.    Džaferović Samra
12.    Turčić Iva
13.    Ganibegović Šejla
14.    Hrnjić Kamela
15.    Hadžić Nejra
16.    Huskić Nejra
17.    Karajković Muhamed
18.    Kazaz Dženana
19.    Kovačević Adnan
20.    Krupić Alma
21.    Liđan Anesa
22.    Ljubijankić Malik
23.    Mašić Amina
24.    Mladić Antonio
25.    Pašić Elma
26.    Puškar Merjem
27.    Rekić Hazema
28.    Rekić Mehdin
29.    Sefić Ajla
30.    Skalić Sara
31.    Šabačkić Jasmina

Spisak  učenika  IVe  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: farmaceutski tehničar
Razrednica: Klaudije Ljubijankić, prof

1.    Baković Ilma
2.    Ćehajić Benjamin
3.    Ćejvanović Samra
4.    Ćenanović Dajana
5.    Dizdarević Edin
6.    Hadžić Osman
7.    Hodžić  (Anel) Ajla
8.    Hodžić (Samir) Ajla
9.    Hodžić Amela
10.    Hrnjić Amonaida
11.    Imširović Ajla
12.    Imširović Elvedina
13.    Islamović Minela
14.    Jusufović Selma
15.    Kečalović Amir
16.    Klepić Mihovil
17.    Kolčaković Hana
18.    Kos Sara
19.    Kurbegović Ema
20.    Mašić Mirela
21.    Merdanić Amra
22.    Midžić Inga
23.    Muharemagić Farisa
24.    Pačariz Nirvana
25.    Porić Aria
26.    Ružnić Najda
27.    Seferović Lejla
28.    Šimić Kristijan
29.    Štulanović Sumejja
30.    Vojić Ahmed
31.    Vojić Amina
32.    Žerić Dželila
33.    Žerić Hana

Spisak  učenika  IVf  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: farmaceutski tehničar
Razrednica: Jasna Alagić, prof

1.    Abdijanović Amina
2.    Adilagić Adna
3.    Bajrić Nevzeta
4.    Berberović Nejra
5.    Dizdarić Aida
6.    Dizdarić Haris
7.    Dodolović Lejla
8.    Džanić Elvin
9.    Felić Inelda
10.    Hadžić Ajdina
11.    Hadžić Raza
12.    Hammami Amar
13.    Harbaš Nejra
14.    Hasanagić Sejida
15.    Kečanović Edina
16.    Mehmedović Hasiba
17.    Midžić Omar
18.    Muhić Nadina
19.    Muslić Maida
20.    Nuhanović Neira
21.    Oraščanin Armina
22.    Rahmanović Erna
23.    Salihagić Irman
24.    Sedić Edina
25.    Sivrija Adna
26.    Šiljdedić Alma


Spisak  učenika  IVg  školske 2015/16. godine
Stručno  zvanje: hemijski tehničar općeg smjera
Razrednica: Iska Handukić, prof.

1.    Anadolac Adnan
2.    Alibabić Benjamin
3.    Anušić Kristina
4.    Bajramović Asmir
5.    Brkić Alen
6.    Brkić Smail
7.    Čavkunović Erzad
8.    Čavkunović Mehrudin
9.    Čirić Emir
10.    Ćehić Ervina
11.    Ćejvanović Aladin
12.    Dedić Lejla
13.    Džehverović Elvedina
14.    Hadžić Safeta
15.    Hasanagić Mebrura
16.    Hodžić Dalila
17.    Hrnjica Medina
18.    Kličić Irman
19.    Ljubijankić Amel
20.    Mujagić Kenan
21.    Omerdić Mirza
22.    Raković Damir
23.    Ramakić Medžida
24.    Skalić Melisa
25.    Smlatić Selma
26.    Softić Ahmet
27.    Šekerić Dženana